shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Автоматична годівниця для риб рібок,автогодівниця usb,resun af-2020

Стан: Новий
Колір:
  • Чорний
Розмір:
  • Onesize

Годівниця для автоматичного годування рібок в акваріумі до 3-х разів на добу з живленням від батарейок та USB. Resun AF-2020 - необхідна річ для власників акваріумів з рибками, які часто відсутні вдома, їдуть на дачу або у відпустку, працюють за графіком із тривалими змінами або відрядженнями. Автоматична годівниця програмується на одне, 2-х та 3-х разове годування протягом 24 годин. Періодичність годівлі встановлюється кнопками на корпусі годівниці 8/12/24 години. Є світлодіодна індикація обраної програми. Також є клавіша тестового моментального годування. Об'єм порції встановлюється зміною вікна подачі у відсіку для корму.
Для зручності заповнення годівниці відсік для корму можна зняти потягнувши його від основного корпусу. У комплекті 2 відсіки (барабана) для корму більшого та меншого розміру для різного запасу корму.
Автогодівниця Resun AF-2020 підійде для встановлення в закритих та відкритих акваріумах. Годівниця кріпиться на стінку акваріума за допомогою гвинта струбцини, розташованої в нижній частині пристрою, або на кришку акваріума за допомогою кліпси. При установці на кришку потрібно попередньо від'єднати нижню частину зі струбциною, зсунувши її у бік щодо основного корпусу та на її місце встановивши кліпсу. Живлення автоматичної годівниці здійснюється від 2-х батарей типорозміру АА, які в комплект поставки не входять або від USB. USB-кабель живлення входить до комплекту постачання. Його можна підключити до USB-порту будь-якого пристрою або до мережного адаптера з USB виходом.

Характеристики:

модель: Resun AF-2020;
підходить для сухих кормів, пластівців та гранул;
можливість регулювання кількості подачі корму;
кнопки на корпусі для вибору інтервалу годівлі 8/12/24 години та кнопка ручного годування;
індикація низького заряду (одночасне миготіння всіх 4-х індикаторів);
живлення: 2 батареї АА (у комплект не входять), або від USB (5, 0.3 А);
об'єм малого відсіку: 70 мл;
об'єм великого відсіку: 160 мл;
розмір годівниці (з урахуванням великого відсіку): 13.3 х 9.5 х 7.5 см;
вага (з урахуванням великого відсіку): 170 г.

Комплект поставки:

автогодівниця Resun AF-2020;
2 відсіки для корму;
USB-кабель живлення;
2 кріплення;
інструкція китайською мовою.