shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Ексклюзивна еко кігтеточка для кота. когтеточка для кішки, дряпка з дерева....

1350 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Onesize

/В наявності/
Ексклюзивний дизайн кожної моделі та ручна робота;
До 50 років експлуатації у домашніх умовах;
Повністю екологічний продукт, який не шкодить вашому чотирилапому улюбленцю; Створення на замовлення з різними розмірами та конфігураціями;
Засновник та єдиний виробник Ексклюзивних ЕКО кігтеточок в Україні.
Ексклюзивні та довговічні ЕКО кігтеточки ручної роботи – це виклик сучасним одноразовим кігтеточкам, які крізь малу кількість часу використання, перетворюються на обшарпаний об;єкт наявності картону та розірваного каната.
Унікальні еко кігтеточки ручної роботи виконані з натурального дерева, зібраного в екологічно чистій місцевості і механічно обробленого в процесі створення виробу, а тому вони можуть слугувати в побуті і радувати своїм незрівнянним виглядом до 50років.
На кігтеточках встановлені лежанки, для того, щоб чотирилапий зміг без проблем відпочивати і лазити на них. Маленьким бонусом є безкоштовна дерев;яна іграшка із додаванням джутової нитки. Такі іграшки безпечні, прості, але водночас є цікавим предметом для котейки. Варто зауважити, що кігтеточка є повністю екологічно чистим продуктом, у процесі її створення не було використано лакофарбове покриття, хімічні протитки, речовини. Тільки натуральний запах дерева та його шовковиста фактура!
Кожен, хто дбає про здоров;я братів своїх менших, має оцінити цей якісний, а головне – безпечний товар.

Схожі товари