shafa_logo
Всі категорії
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Комбінезон, грязепруф, дощовик, непромокайка на флісі на зростання 86-128 див.

650 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Синій
Розмір:
  • 2/92
  • 3/98
  • 4/104
  • 5/110
  • 6/116
  • 8/128
  • 7/122

Розмір на ріст 86-128 див. Ціна - 650 грн. На флісі. Є так само в наявності є багато інших варіантів дощовиків, комплектів з курточками і т. д.. Питайте! Є дощовики абсолютно водонепроникним? Водо захисний матер і ал , з якого шиють дощовики — це не одне і те ж, що абсолютно водонепроникне виріб. Сам по собі прогумований матер і ал не пропускає воду ( перевірено неодноразово в домашніх эксперементах) , якщо волога проникає згодом під час прогулянки в одяг , то тільки через блискавку, манжети на кінцях штанин, рукавів ( тому в дощовиках утеплених фліс йде на 2/3 довжини рукава і штанини) або через горловину , а так само через проклеєні шви, якщо кількість вологи перевищуватиме норму 1500 мм. в. с. Стандарт для дитячих німецьких дощовиків 1300-1500 мм. в. с. Водозахисний матеріал здатний не промокати при дрібному дощі, мокрий сніг і дощ середньої інтенсивності, що відповідає 1000-2000 мм. в. с., при зливі, в калюжах ( тиск від 5000 до 8000 мм водяного стовпа. поступово дощовик намокне через зазначені вище місця. Не стоит гоняться за высокими показателями мм.в.с , если вам не грозит покорение альпийских гор, то есть ваша семья живет в обычном городском режиме и не готова тратить огромные деньги на специальную дождевую одежду. Я и многие мамы покупаем детям эти дождевики и полностью ими довольны, так как лучшей защиты от грязи и влаги все равно для наших детей пока не изобрели! Приятных покупок!

ОПИСАНИЕ:
-Высокая степень защиты от влаги.
-Ветро- и водозащитные проклеенные швы.
- Светоотражающие полоски 3M Scotchlite ™ для улучшения видимости.
- Міжнародний стандарт Oeko-Tex Standart 100 встановлює обмеження на використання деяких хімічних речовин, барвників шкідливих для здоров'я. -Цей одяг призначена для дощових днів і як захист від бруду. Її можна носити як грязепруф. Грязепруф-захисний одяг, яку можна одягати поверх іншого верхнього одягу. -Підкладка на вибір - теплий фліс або без підкладки. -Іменний бэйдж. -Все манжети і на куртках і штанях-еластичні з резинкою для оптимальної фіксації. -Навіть якщо брати на виріст, рукава і штанини не будуть спадати, а добре фіксуються. -В полукомбинезонах- регулируемая длина плечевых лямок, эластичные, из резинок для удобства передвижения. В штанах в поясе есть еще шнурок, для дополнительной фиксации.
-Глубокий капюшон.
- Никакой стирки не требует, загрязнение достаточно промыть водой. Стирать в машинке только на деликатной программе с использованием спец. средств

Схожі товари