shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Ніж кишеньковий grand way 01276 (не є холодною зброєю)

570 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Чорний
Розмір:
  • Onesize

Ніж кишеньковий Grand Way 01276 - це практичний і функціональний інструмент на всі випадки життя. Він буде корисний при туристичному відпочинку, пікніку, виїздах на природу, велопрогулках, як додатковий девайс в бардачку автомобіля. Жоден вид активного відпочинку не може обійтися без якісного ножа. Цей атрибут стає предметом першочергової важливості. Тому до вибору його слід підходити з увагою.
Висока якість туристичного ножа Grand Way 01276 обумовлена підбором матеріалів. Клинок виконаний зі сталі 5Cr15MoV. Це нержавіюча сталь високої міцності і надійності. Збалансований склад забезпечує виняткову стійкість до корозії, високу міцність і твердість. Сталь гартується до 57 HRC, що сприяє тривалому підтриманню гостроти ріжучого краю. Таким ножем можна довго користуватися без повторного заточення. Геометрія характеризується класичними лініями, плавними спусками від обуха, невелике фальшлезо НЕ заточене. Універсальна гладка заточка призначена для здійснення точного різу.
Поверхня ножа має обробку чорним Stone Wash. Це створює додатковий захист від корозії і подряпин. До того ж так кишеньковий ніж 01276 виглядає ще більш стильним. Чорний клинок в поєднанні з чорною рукояткою припаде до смаку практично кожному.
Рукоять туристичного ножа Гранд Вей 01276 виконана частково зі сталі, а частково з композитного полімеру G10. Така комбінація практична і зручна в будь-яких погодних умовах, не піддається впливу вологи і інших несприятливих середовищ. Завдяки використанню сучасних матеріалів ніж не вимагає особливих умов експлуатації та зберігання. Для прихованого носіння на поясному ремені або обмундируванні передбачена сталева кліпса.

Продавець

Схожі товари