Всі категорії
Додати товар
Каталог

Маска для скролінгу пірнання та дайвінгу

1000 грн
Опис

Концентрація CO₂ пройшла випробування SGS : електрична маска для підводного плавання Orsen є оновленим поколінням нашої останньої, яка отримала сертифікат SGS і є першою в світі повнолицевою маскою для снорклінгу (водна маска для підводного плавання), яка фактично пройшла випробування CO₂ з концентрацією CO₂ нижче 0,29 %. Більше не хвилюйтеся про задуху від CO₂ під час підводного плавання .

Унікальна електрична система циркуляції повітря : ця трубка з повнолицьовою маскою ORSEN отримала патент на винахід унікальної електричної системи свіжого повітря. Він містить акумуляторну батарею для керування вентилятором, який може прискорити надходження O₂ і викид вуглекислого газу в 5 разів швидше, ніж звичайний. З цим спорядженням для підводного плавання ви можете дихати легко, як на землі.

Водонепроникність і захист від запотівання: силіконова губа є харчовою та м’якою. Силіконова спідниця - це особливо ергономічний дизайн, який ідеально облягає наше обличчя, запобігає потраплянню солоної води в рот і запобігає блювоті. Набір для трубки Orsen оснащено новітніми технологіями 100% Anti-Fog і Anti- Leaks . Окрема дихальна камера створює повітряний потік від основного оглядового козирка, що допомагає усунути запотівання, забезпечуючи сухість усередині та HD-огляд і довше продовжуючи підводне плавання.

Складна трубка та знімне кріплення для камери: Неймовірний дизайн! Довга трубка маски розроблена в складеному вигляді, щоб полегшити її перенесення та заощадити більше місця для зберігання, а трубка для трубки більше не втрачається. Крім того, спорядження для підводного плавання має знімне кріплення для камери, яке легко зупинити, що дозволяє зафіксувати кожен дивовижний момент у морі. Є також унікальні застібки для пов’язок, щоб вони не зісковзували під час підводного плавання.

Панорамний огляд Orsen: маска для трубки ORSEN для дорослих і дітей пропонує вам панорамний огляд на 180°, щоб з легкістю відкривати підводні чудеса.

Стан: Новий
Колір:
  • Чорний
  • Червоний
Розмір:
  • Onesize
Продавець
smiroslava
smiroslava
Супер-продавець
100% виконаних замовлень
Була