freeleopard
Все категории
Додати товар
Каталог
freeleopard

Ізолятор для біцепса (армбластер) 4fizjo arm blaster 4fj0038

1299 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Чорний
Розмір:
  • Onesize

✅ Відправка протягом 24 годин
✅14 днів на повернення

4FIZJO Arm Blaster - це пристрій, що дозволяє ефективно ізолювати біцепс під час силових вправ. Таким чином забезпечується ідеальний кут нахилу передпліч і ефективність виконання вправ максимально підвищується. Армбластер - це чудова альтернатива тренувальній лавці Скотта, його безумовною перевагою буде компактність та в кілька разів нижча ціна.

Ізолятор для біцепса 4FIZJO Arm Blaster виготовлений із високоякісної сталі, він стійкий до деформацій та переломів під час тренувань із великим навантаженням. Анатомічна форма пристрою дозволяє забезпечити бездоганну техніку виконання вправ та використати потенціал вашого тіла на 100%. В області ліктів розташовані спеціальні пінні накладки, які виключать натирання та дискомфорт від контакту з поверхнею. А ремінь із регулюванням довжини дозволить підкорегувати пристрій під індивідуальні параметри спортсмена.

Чому варто обрати продукцію 4FIZJO?

Використовуючи товари 4FIZJO, ви можете бути впевнені, що обрали продукцію високої якості. Перед тим як продукція запускається у масове виробництво, вона піддається ретельній перевірці на міцність протягом мінімум 6 місяців.

4FIZJO - це польська компанія, яка приділяє максимум уваги якості своєї продукції!

ОСОБЛИВОСТІ:

матеріал: високоякісна сталь

анатомічна форма

ремінь із регулюванням довжини

Схожі товари