freeleopard
Все категории
Додати товар
Каталог
freeleopard
Цей товар наразi неактивний, але є багато схожих

Схожі товари

Опори для віджимання від підлоги powerplay 4321 пластикові (круглі)

740 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Onesize

Призначення: Упори для віджимань PowerPlay - це ефективний і зручний аксесуар
для домашнього використання, який дозволяє зміцнювати та розвивати м'язи рук і
тренувати м'язи плечового поясу і преса.

Опис:

- Потужна верхня частина тіла - Вони ідеально підходять для тренування м'язів верхньої частини тіла, особливо м'язів грудей, трицепсів, м'язів живота та м'язів спини. Їх можна легко використовувати вдома та в спортзалі.
-
- На відміну від фіксованої стійки віджимань, яка ставить зап’ястя під незручні та іноді болючі кути, наші ручки віджимань розроблені з внутрішніми кульковими підшипниками, які обертаються та підлаштовуються під ваше положення для більшого діапазону рухів.
- Чотири нековкі накладки внизу кожної штанги для віджимань забезпечують надійне гумове зчеплення з різноманітними поверхнями, такими як килим, гумовий килимок, граніт, мармур і дерев’яна підлога, щоб захистити вас від ковзання.
- Тренуючись із віджиманням на опорах, ваш діапазон рухів буде збільшений, і ви зможете ефективніше пропрацьовувати м'язи.
- Опори виготовлені з якісного не токсичного поліпропілену, який досить міцний, щоб витримати будь-яку вагу.
- Компактні - Розміри опор для віджимань: d 19 см. Вага: 470 г. Завдяки невеликій вазі, їх легко і зручно зберігати або брати для виконання віджимань в будь-якому місці, навіть під час подорожей.
- Прості у використанні: не вимагають монтажу.
- Гідний подарунок для всіх: він ідеально підходить для будь-яких любителів фітнесу, від новачків до людей похилого віку.