Всі категорії
Додати товар
Каталог

Міні велотренажер malatec

1330 грн -1% 1320 грн
Опис

Реабілітаційний велотренажер MALATEC

- 2в1 - ротор - це пристрій, призначений для тренування верхньої і нижньої частин тіла. Він дозволяє крутити педалі як ногами, так і руками, що означає, що рух зачіпає плечі, руки, верхню частину спини і ноги. Ідеально підходить для людей, ведучих малорухливий спосіб життя, наприклад за робочим столом, і літніх людей з обмеженими фізичними можливостями. Велосипед також підійде вагітним, особливо в останні місяці. Завдяки своїй функціональності він також може використовуватися людьми в інвалідному кріслі. Велосипед невеликий, тому зберігати його не проблема.
- РК-КОМП'ЮТЕР - тренажер оснащений комп'ютером, який вимірює необхідну інформацію, наприклад, загальний час тренування, загальна пройдена відстань, загальний час руху під час тренування, загальний час руху під час усіх занять (значення скидається після заміни батареї) і кількість спалених калорій. Лічильник дозволяє повністю контролювати процес тренування, а також відстежувати свій прогрес від тренування до тренування.
- Багато переваг - використання велосипеда дає ряд переваг. Він запобігає атрофії м'язів, покращує роботу системи кровообігу і дихання, підтримує кровопостачання кінцівок у межах артеріального, венозного і лімфатичного кровообігу. Ротор також зменшує судоми, підтримує серцево-судинну систему, знижує ризик травм і допомагає боротися із зайвою вагою.
- БЕЗПЕЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ - велосипед під стабілізаторами має нековзкі накладки, що забезпечують відмінне зчеплення як при використанні ногами, так і руками. Він не рухатиметься під час тренування, навіть на слизьких панелях або столі. Крім того, обидві педалі мають неслизьку структуру, яка гарантує зручність використання

Характеристика:

- Блок живлення: 1x AAA (у комплекті)
- робота: двонаправлена
- регулювання опору: ручна
- максимальна вага користувача: 100 кг
- розміри (довжина × ширина × висота): 35×41×30 см
- вага: 3,5 кг
- вага з упаковкою: 3,8 кг

Стан: Новий
Колір:
  • Чорний
Розмір:
  • Onesize

Схожі товари