freeleopard
Всі категорії
Додати товар
Каталог
freeleopard
Цей товар наразi неактивний, але є багато схожих

Схожі товари

Смарт годинник m 16 plus/фітнес трекер/apple watch series 6/смарт браслет

1259 грн
Стан: Новий
Колір:
  • Рожевий
Розмір:
  • Onesize
Матеріал:
Сталь Силікон

Тонкі, легкі, стильні – вісь що приходить на думку при погляді на розумні годинник Smart Watch M 16 PLUS. Інтерфейс годин підтримує російську мову, має кілька режимів меню і можливість управління повністю сенсорним екраном. Повністю функціональна кнопка - джойстик. КОЛЬОРИ в наявності: чорний, рожевий, білий, сірий. Модель унісекс - підходить і чоловікам, і жінкам. Основні функції: - Повідомлення про вхідний виклик, повідомлення про текстовому повідомленні, повідомлення Whatsapp, Instagram, Facebook, Viber, Telegram. - 154 заставки робочого столу (14 базових, 140 можна скачати при установці програми - Wearfit Pro зі смартфона). Підтримує анімовані заставки!!! - Синхронізація з контактами в телефоні, показують всю телефону книгу на годиннику, номер абонента при вхідному дзвінку, смс повідомлення та повідомлення з інших додатків - Прийом/відхилення і здійснення дзвінків - Набір номерів - Журнал дзвінків і смс повідомлень - 11 спорт режимов (Бег на открытом воздухе, велоспорт на открытом воздухе, приседание, ходьба, альпинизм, другие виды спорта, бег в помещении, катание на велосипеде в помещении, приседание, отжимание, свободные виды спорта)
- Пульс, Давление, Уровень кислорода в крови, Температура тела, зарядка для дыхания
- Мониторинг сна
- Будильник, Калькулятор, Секундомер, Календарь, Диктофон, Погода, Управление камерой, Управление музыкой
- Шагомер, Счетчик калорий, Пройденное расстояние, Напоминание о сидячем положении, Напоминание о потреблении воды
- Настройки звука и вибрации
- Настройка яскравості екрану, активація екрану жестом руки, управління годинами за допомогою жестів рук, блокування екрану паролем - Пошук втраченого телефону в радіусі дії Bluetooth - Три режими основного меню Технічні характеристики годін: • GPS датчик • Підключаються до iOS і Android • HD IPS дисплей 1,78 дюйма - 320*385 • Ємність акумулятора - 280 mAh • Час роботи годін 24-120 годин у робочому режимі • Матеріал корпусу - сплав алюмінію + пластик + скло • Управління - сенсорний екран + кнопки - коліщатко - функціональна як в оригіналі, при крутінні працює управління меню + нижня функціональна кнопка
• Зарядка - магнітна бездротова
• Ремінці взаємозамінні 40/42/44 мм
• Додаток в телефоні - Wearfit Pro
• Російська мова
• Система пило – вологозахисту IP 68**

Повний функціонал годин доступний після встановлення програми - Wearfit Pro на телефон і синхронізації годин і телефону. QR – код можна використовувати з інструкції до годинників, або встановити з Play маркет (для Android), або iTunes Store (для Айфонів).

Комплектация - часы, силиконовый ремешок, магнитная беспроводная зарядка, инструкция, коробка. Меню часов и программа на смартфоне полностью на русском языке. Все часы проверены и работают идеально.

*Часы не является медицинским устройством, а отображает приблизительные данные. Если у вас есть проблемы с сердцем, давлением и другие проблемы со здоровьем, воспользуйтесь специально предназначенными медицинскими приборами. Смарт часы/браслеты не будут отображать действительные данные.

**Влагозащита распространяется только на пресную воду, без хлорки и солей. С ними можно гулять под дождём, но в воду погружать не рекомендуется, особенно на длительное время. Купаться в ванной с ним не стоит.