shafa_logo
Все категории
Добавить товар
Каталог
shafa_logo

Oral-b/braun pure clean! вугілля! 2шт. пачка!змінні насадки!

200 грн
Состояние: Новое
Цвет:
  • Чёрный
  • Белый
Размер:
  • Onesize

ОРИГІНАЛИ! Імпорт з Європи!
Виробник Ірландія!

Ціна за набір 2 штуки!
Поштучно 100грн штука!

Відправляю всіма поштами!
Нова Пошта, Укрпошта, Міст експрес!
Будь-який вид оплати: передоплата,наложеним платежем без передоплати!Безпечна оплата від шафи!

Сумісні з усіма щітками Oral-B,зі зворотньо-обертальною технологією чищення.Для прикладу є фото кріплення щітки і насадки.

Відповідаю на повідомлення і відправляю замовлення максимально швидко,оформлені до 19год. день/в день,після 19год. зранку наступного дня!!

Для надійності доїзду додатково пакую в картон і пупирчатий конверт!!

•Як і всі інші типи насадок, насадку Precision Pure Clean можна використовувати впродовж 3-х місяців.
• За цей час Ви помітите відчутну різницю в якості чищення, в порівнянні з іншими насадками. Завдяки інноваційній технології PrecisionClean щетина насадки здатна разом із зубним нальотом видаляти й бактерії, які в ньому розмножуються
•В структурі щетини насадкиPure Clean,  містяться мікроскопічні гранули активованого вугілля, які були отримані з екологічно чистого матеріалу – деревини. Активоване вугілля вже давно відоме своїми адсорбційними властивостями. Його використовують у медицині та харчовій промисловості й воно є абсолютно безпечним для здоров’я людини.
•Регулярне використання насадки з активованим вугіллям забезпечує відмінне комплексне очищення зубів та сприяє зміцненню ясен. Уже через декілька процедур чищення Ви помітите, що поверхневі потемніння зубної емалі зникають і Ваша усмішка стає яскравішою. До того ж активоване вугілля має гідрофобну властивість. В щетині не зможуть розмножуватися шкідливі мікроорганізми, які полюбляють вологе середовище.

ТОП объявления

Реклама в Шафе. Как сюда попасть?

Похожие товары