Всі категорії
Додати товар

Нічний ковпак різдвяний

500 грн
Опис

Нічний ковпак, що став у моєму магазинчику, дуже популярним і потрібним аксесуаром тепер ще в одній варіації дозволяє бути и різноманітним і комфортним та м'яким водночас.
Верхня частина виконана з різних типів та кольорів не еластичної тканини, нижня ніжна та турботлива з бавовняного еластичного трикотажу. Це дозволяє не хвилюватися з приводу того що буде тиснути або навпаки буде спадати, він дає відчуття комфорту.
Таку річ можна подарувати тільки дуже дорогій близькій людині і будьте певні вони її гідно оцінять - адже так приємна турбота коханої людини. Це універсальний подарунок він підійде і дитині і його батькам, бабусям і дідусям...... За досвідом моїх клієнтів викликає невимовне захоплення і подяку.) Ковпак виконаний виключно з якісних натуральних та гіпоалергенних матеріалів: якісний бавовняний трикотаж двох видів, дуже м'який і затишний, він тонший ніж його попередник і тому підійде для тепліших температур у приміщенні, щоб не було жарко. ))
Розмір згідно розмірної сітки або по обмірам, будь ласка пишіть в коментарях до замовлення або в приватні повідомлення.
Ковпак може бути виконаний на замовлення, можливе виконання за Вашими побажаннями, з написом наприклад. Можливе виконання у різних колірних варіаціях по карті кольорів у наявності! Термін виконання 5-7 днів.
Також ви можете замовити бубон або китицю по бажанню, також пишіть що ви бажаєте в коментарях

Солодких безтурботних снів!
Зроблено з любов'ю!!!

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий

ТОП оголошень

Реклама на Шафі. Як сюди потрапити?