Всі категорії
Додати товар

Сережки цвяшки з аметистом - серьги с аметистом гвоздики пуссеты

500 грн
Опис

Срібло або посріблення - ви обираєте самі

За бажанням, посріблені можуть бути 10,12,14 мм у діаметрі.

Срібні - тільки діаметром 9 мм. Вказуйте, будь ласка, які бажаєте, при замовленні.

Заглушки стопери додаю декількох видів безкоштовно, щоб можна було обрати за вашими звичками та образом життя. Після виконання замовлення, вам висилається фото/відео готового.

Металева фурнітура - посріблення або срібло, будьте уважні при виборі.

Будьте уважні! Це не "один цілий кусок мінералу", а маленькі камінці, які викладені в техніці мозаїки у красиву форму

У мінералах допустимі включення темнішого або світлішого кольору, іншого відтінку, тріщинки, смужки. Це не бруд та сміття, це природні включення. Якщо ви хочете чисті прозорі камінчики, то вам потрібен інший магазин з ювелірними дорогоцінними зразками. Тут вам пропонують природні, незвичні, натуральні, як вони знайдені, мінерали, ще до того, як вони потрапляють до обробки ювелірами та оцінювання

Прикрасу ви отримаєте у подарунковому пакуванні

Пересилка відбувається тільки Новою Поштою (або Justin), прикраси не повертаються, бо виготовляються на замовлення індивідуально за вашим замовленням. Накладеного платежу нема. Але і хвилюватися нема потреби, бо ввімкнена послуга "Покупка без риска"

Зверніть увагу, якщо зручніше, ви можете обрати безкоштовну доставку замовлення компанією Justin.
Доставка Новою Поштою вартує 45 грн (60 грн адресна). Безкоштовно тільки при замовлені у соцмережах

Аметист завжди вважався одним з наймогутніших талісманів. Камінь духовності. Камінь від сп'яніння. У всі віки аметист вважався потужним оберегом від злої долі, а з жіночого серця камінь виганяв нерозділене або стару, невідступну любов, відкриваючи нові можливості. У давнину з аметисту робили кубки і чаші, що оберігають від сп'яніння, а також від отрути. В якості талісмана камінь привертає милість правителів, робить людину пильною, сприяючи зростанню його розсудливості.
.
.
Якщо це подарунок і ви хочете оплатити доставку, аби отримувача не обтяжувати зайвим, напишіть мені. Все вирішуємо без проблем❤️
Додаткові характеристики:
Колір: Фіолетовий
Камені / вставки: Аметист
Матеріал: Срібло

Стан: Новий
Колір:
  • Сріблястий
  • Фіолетовий
Розмір:
  • Onesize

Схожі товари