Всі категорії
Додати товар

Сироватка для росту вій magic long lash active serum lambre

699 грн
Опис

🚀🔥Magic Long Lash active - serum Lambre

☝️ • інноваційна формула 12 до 1 - 12 спеціально підібраних активних компонентів;

☝️ • безпека рецептури, підтверджена дослідженнями;

☝️• подовжені та укріплені вії.

🥰 ЕФЕКТ
Сироватка, що активно діє на вії, вже після 15 днів застосування дає видимий ефект. Завдяки безпечному складу препарат дбайливо доглядає Ваші вії, а також робить їх ще густішими і довгими. Максимальний ефект залежить від індивідуальних особливостей жінки, її сприйнятливості до засвоєння кожного компонента препарату.

🗯 ЕФЕКТИВНІСТЬ, ПІДТВЕРДЖЕНА ДОСЛІДЖЕННЯМИ
Створюючи MAGIC LONG LASH, ми вибирали тільки безпечні компоненти, які не викликають алергії та подразнення.

Рецептура сироватки пройшла ретельні перевірки у незалежних дослідницьких інститутах, тому ми можемо сміливо стверджувати, що цей продукт не лише максимально ефективний, а й відповідає загальноприйнятим! стандартам:

• безпечна здоров'я формула;

• дослідження були проведені у незалежних дослідницьких інститутах;

• продукт пройшов офтальмологічний тест.

MAGIC LONG LASH пройшов строгу перевірку, яка підтвердила, що активні речовини, що входять до складу формули, роблять вії густішими і довшими, а також запобігають їх випаданню. До складу сироватки входять активні компоненти високої якості, завдяки яким препарат є безпечним у застосуванні.

☝️ ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ MAGIC LONG LASH?
Завдяки зручному та тонкому пензлику гелева сироватка дуже легко наноситься на вії, застосування препарату просте та дуже приємне. Після ретельного зняття макіяжу нанесіть сироватку на лінію зростання вій верхньої повіки. Сироватка дуже швидко поглинається, активуючи компоненти, що зміцнюють зростання вій. Рекомендуємо використовувати сироватку на ніч. Для досягнення максимального ефекту достатньо одного нанесення сироватки – увечері перед сном. Будьте обережні! Не наносьте сироватку на нижню повіку і запобігайте потраплянню препарату в очі. Для максимального ефекту пройдіть шестимісячний курс. Навіть після того, як ваші вії досягнуть ідеального обсягу, не припиняйте користуватися сироваткою 3-4 рази на тиждень. Ваші вії віддячать Вам довжиною та обсягом. Лише один дотик для того, щоб насолоджуватися гарними віями!

Об'єм: 4 мл

Стан: Новий
Колір:
  • Білий
  • Сріблястий
Розмір:
  • Onesize