Всі категорії
Додати товар

Твердий шампунь "дегтярный "20 грам gz

52 грн
Опис

Дігтярний твердий шампунь - це криниця вітамінів і корисностей для волосся будь-якого типу. Натуральний продукт не тільки зміцнить волосся та коріння, а й підлікує псоріаз, себорею. Радимо використовувати його від лупи та надмірної жирності шкіри голови.

У формулі продукту олії, а також натуральний березовий дьоготь та гідролат. Вони мають знезаражуючий та протизапальний ефект, оздоровлюючи шкіру та волосся. При використанні локони набагато довше залишаються свіжими, не ламаються і менше січуться кінчики. Відмерлі клітини відлущуються, покращується кровообіг у шкірі та приплив кисню.

Шампунь з дьогтем має характерний аромат, який незабаром швидко вивітрюється.

Застосування

Дігтярний шампунь наносите та масажуйте 5 хвилин. Для покращення ефекту повторіть процедуру ще раз, а потім доповніть догляд органічними бальзамами та кондиціонерами GZ-store.

Умови зберігання

У сухому нежаркому місці за кімнатної температури протягом 8 місяців.

Важливо!

У твердій воді, шампунь, зварений з нуля може працювати неефективно, тому доцільно використовувати косметику з м'якими ПАР. Але якщо дуже хочеться особисто відчути сприятливий вплив твердого шампуню з масел, можете вперше скористатися ним, а потім повторно сухим шампунем з ПАР. Після цього слід нанести бальзам органічний або маску.

Радимо для першого знайомства з органічним шампунем придбати пробник 20 грам, так ви зможете оцінити дію продукту і точно дізнатися, чи підійде він вашого типу волосся.

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий

Схожі товари

ТОП оголошень

Реклама на Шафі. Як сюди потрапити?