Всі категорії
Додати товар

California gold nutrition, дитячий вітамін d3 в краплях, 10 мкг (400 мо), 10 мл (0,34...

220 грн
Опис

Опис
Вітамін D3 для немовлят California Gold Nutrition
Рідкий вітамін D3 без спирту для немовлят
Можна приймати окремо або легко додавати до суміші, молока, соку або їжі
Підтримка для достатнього споживання вітаміну D3 для немовлят*
Підходить для вегетаріанців
Не містить глютену та ГМО
Виготовлено на підприємстві, яке має реєстрацію сучасної належної виробничої практики (cGMP) і проходить незалежні перевірки
Гарантія 100 % Gold Guarantee

Вітамін D необхідний для здорового росту немовлят, оскільки він допомагає підтримувати розвиток міцних кісток. Вітамін D3 для немовлят California Gold Nutrition може забезпечити організм новонародженої дитини необхідною кількістю цього вітаміну за допомогою зручної рідкої добавки*.

Корисні властивості вітаміну D3 для немовлят
Багато педіатрів рекомендують приймати добавки з вітаміном D для немовлят, оскільки діти, які перебувають на грудному вигодовуванні, зазвичай не отримують достатньої кількості вітаміну D з інших джерел. Вітамін D допомагає організму засвоювати кальцій і фосфор — мікроелементи, важливі для формування міцних кісток і зубів*. Якщо дитина отримує достатню кількість цього важливого вітаміну в перші місяці життя, це допоможе підтримувати її здоров’я під час зростання*.

Вітамін D3 для немовлят California Gold Nutrition містить холекальциферол (вітамін D3) з ланоліну в зручній рідкій добавці. Ця добавка не містить глютену, ГМО та сої, а також підходить для вегетаріанців.

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий

Схожі товари