Всі категорії
Додати товар
Каталог

Парти дитячі

- 1802 речі

Реклама на Шафі. Як сюди потрапити?

Відгуки

Images
04.05.2022
Стіл і стілець 2в1, тм doloni дитячий пластиковий столик і стілець-табурет долони
Самые дешёвые цены во всем интернете. Качественно! Быстро пришло. Мы довольны
Дізнавайтеся про распродажі та новинки першими!

Дитячі парти: види, особливості та яку купити додому

Кожен з батьків турбується про здоров'я дітей, і розуміє, наскільки важлива дитяча парта високої якості для організації правильного робочого місця. Зважаючи на те, що школярі проводять половину часу за шкільним та домашнім столом, це безпосередньо впливає на їхню поставу. Тому перше завдання батьків — придбати письмовий стіл, за яким дитина виконає домашні завдання, візьме малювання або складатиме пазли.

Виробники враховують ці моменти, тому знайти та купити дитячу парту, яка відповідає всім необхідним нормам, не так складно. Крім того, їх виробляють із екологічних матеріалів, тому вони анітрохи не зашкодять дітям. У каталозі торгового майданчика Shafa.ua ви можете знайти необхідне організація дитячого навчального місця.

Види дитячих шкільних парт

Як правило, дитячі парти для дому менші за шкільні варіанти, тому економлять більше місця для розвиваючих ігор підростаючого школяра. Ринок пропонує кілька основних різновидів столів для дітей. Фахівці поділяють їх на:

 • Стандартні нерегульовані. Найбільш дешеві серед усіх різновидів, що не регулюються по висоті або ширині, мають міцний фіксований каркас. Для виробництва найчастіше використовується метал та дерево, рідше — пластик.
 • Трансформери. Подібні моделі купують «на виріст», оскільки вони регулюються за висотою, дозволяючи комфортно підлаштовувати їх віком дитини. Парта типу "трансформер" також може регулюватися по куту нахилу стільниці, обладнана додатковими бічними та висувними ящиками. Додатково оснащується гаком для рюкзака, що регулюється стільцем, вбудованою настільною лампою.
 • Ортопедичні. Варіанти зі спеціальними стільцями, індивідуальною висотою та кутом нахилу стільниці. Як матеріал для виробництва використовуються м'які породи дерева та метал.
 • Моноблоки. У парту відразу вбудовано стілець. Фахівці вважають, що такі моделі дозволяють щеплювати дитині правильну поставу. Основний їхній мінус — вони не регулюються ні за висотою, ні за кутом нахилу. Тому їх доведеться часто міняти.
 • Відкидні. Є стілець з відкидною стільницею, компактні, підійдуть для невеликої дитячої.
 • Двомісні. Розраховані на двох дітей погодки. Важливо, щоб була невелика різниця у зростанні, інакше одному з них незручно працюватиме за столом.

У каталозі торгового майданчика Shafa.ua ви зможете підібрати дитячі парти за квітами, вибравши дитину, яка найбільше підходить до кімнати. Також в асортименті представлені моделі відомих брендів, ціна відрізняється залежно від виробника.

Як підібрати шкільну парту додому

Щоб дитині було комфортно вчитися та проводити дозвілля за робочим місцем, потрібно дотримуватись основних правил щодо вибору парт. Звертайте увагу на такі критерії:

 • Стілець повинен бути підібраний таким чином, щоб ноги дитини стосувалися статі. Стандартна схема розрахунку - 4 см висоти випорожнень на кожні 15 см зростання школяра.
 • Стіл слід підбирати виходячи зі зростання дитини (на кожні 15 см береться 6 см столу). В ідеалі — купити дитячу парту з регулюванням, щоб підлаштовувати висоту в будь-який момент у міру дорослішання школяра.
 • Стільниця, ніжки, додаткові ящики, елементи кріплення повинні бути виготовлені з якісних матеріалів і міцно прикріплені один до одного.
 • Розмір підбирається залежно від потреб дітей: щоб вони з комфортом могли робити уроки, ліпити із пластиліну, малювати в альбомі, збирати пазли.
 • Покриття та матеріали не повинні виділяти неприємні запахи, швидко ламатися та дряпатися.

Також звертайте увагу на те, чи регулюється кут нахилу стільниці, тому що для різних завдань його слід змінювати. Слідкуйте, щоб дерев'яні моделі не покривалися шкідливою фарбою та лаками низької якості. Також необхідно уточнити, яка фурнітура використовувалася для кріплення деталей. Правильно підібрана дитяча парта зробить комфортними домашні турботи дитини та врятує від неприємностей надалі. У каталозі сервісу для купівлі та продажу речі Shafa.ua ви зможете підібрати необхідну модель.

Чому вигідно купувати у Shafa

У сервісі купівлі та продажу речей Shafa.ua покупець знайде як нові дитячі столи, так і моделі, якими користувалися і за непотрібністю вирішили віддати за доступною ціною. Такі варіанти ретельно перевіряються щодо відсутності поломок перед тим, як потрапити в каталог. Щоб знайти варіант, введіть у пошуку запит і виберіть відповідну за описом.

Отримані товари доставляємо по всіх містах України. Для покупців діють постійні акції, серед яких ви зможете вибрати найкращу пропозицію. Також на сайті ви можете продавати власні брендові речі.

Парты - що вибирають користувачі в 2023

Користувачі частіше за все вибирають: Дитячі парти зі стільчиком Стіл зі стільцями Дитячий стіл парта

Які найпопулярніші бренди в 2023 році?

Найпопулярніші бренди категорії парты: Дитячі парти IKEA

Яка ціна на парты

Середня вартість товарів в категорії парты: 2347.3 грн. Діапазон цін від 21 грн. до 9965 грн.