shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Слінги для новонароджених

- 894 речі

Реклама на Шафі. Як сюди потрапити?

Відгуки

Дізнавайтеся про распродажі та новинки першими!

Зручні та практичні слінги для новонароджених – ідеальні помічники батьків. Головне бажання дитини у перші місяці життя – постійно перебувати з матір'ю, як було під час вагітності. Коли немовля на руках у мами, воно зігрівається її теплом, отримує почуття захищеності. Але, крім заколисування малюка, у батьків є ще багато важливих справ, і тут їм на допомогу приходять ергономічні аксесуари. Коли малюк лежить у слінгу, він поруч із мамою, але руки у неї вільні, а навантаження на спину розподіляється рівномірно.

Як вибрати слінг для новонародженого

У сервісі купівлі та продажу речей Shafa.ua представлений широкий асортимент цих дитячих товарів. Покупцям пропонуються рюкзаки, сумки та аксесуари інших типів. Іноді бажання вибрати модель може бути спричинене низькою ціною або акцією на продукцію відомого бренду. Але слід пам'ятати, що далеко не всі слінги для немовлят безпечні. Розглянемо критерії вибору цього аксесуару для мами.

Фізіологія новонародженого малюка

Дитина перебуває в утробі матері в так званій «позі ембріона», коли тіло злегка скручене і формою нагадує букву С. Ще кілька місяців після появи на світ саме ця поза залишається для нього найкомфортнішою. Ще одна особливість цього періоду - нездатність немовляти самостійно тримати голову. Тому дорослим потрібно постійно дбати про її підтримку. Ніжки повинні знаходитися в природному положенні: підтиснутими під животик або напівзігнутими та розведеними в сторони. Якщо ви хочете вибрати безпечний та зручний слінг-кенгуру для новонародженого, шукайте модель, в якій будуть враховані ці фізіологічні особливості.

Які слінги для немовлят не підходять

Деякі моделі не можна купувати новонародженим:

 1. Слінги у вигляді сумок. У цих моделях тіло малюка набуває правильної форми, але підборіддя при цьому занадто сильно притискається до грудей. Через це у дитини можуть виникнути труднощі з диханням.
 2. Слінг-кишеня. Він призначений для перенесення дітей у вертикальному положенні, тому використовувати його з народження не рекомендується.
 3. Рюкзаки-кенгуру. Більшість цих моделей можна використовувати не раніше як з 3 місяців. У вертикальному положенні вони недостатньо щільно притискають тіло дитини до мами. Через це виникає небажане навантаження на хребет, голова не отримує необхідної підтримки.

Небажаними вважаються ті перенесення, які неможливо відрегулювати за розміром під вікові та фізіологічні особливості малюка.

Види слінгів для новонароджених

У каталозі Shafa.ua представлені такі моделі:

 1. Слінг шарф. Це відріз щільної тканини, з якого формується колиска. Немовля лежить у ній у позі ембріона, а мати може постійно контролювати його стан.
 2. Слінг з кільцями. Різновид шарфів, але з кільцями для більш простої та швидкої фіксації. Ці моделі можна легко та швидко зняти для годування чи зміни підгузника.
 3. Май-слінг. Складається з широкої центральної частини та пришитих до неї довгих лямок.
 4. Фізиологічні рюкзаки. Вони щільно притискають дитину до мами, утримують ніжки у розведеному стані, забезпечують підтримку голови. За рахунок цього в них новонароджені можуть бути навіть у вертикальному положенні.

Ціни на слінги для новонароджених залежать від багатьох факторів. Один із них – якість тканини. До матеріалу для перенесення висуваються ті ж вимоги, що і до дитячого одягу: натуральність, зносостійкість, гіпоалергенність. Тканина має бути щільною і не розтягуватися, інакше дитина у слінгу провисатиме.

Плюси та мінуси слінгів для новонароджених

До переваг переносок відносяться:

 • додаткова мобільність, яку отримує мати;
 • можливість для дитини залишатися у контакті з матір'ю;
 • універсальність, оскільки слінг здатний замінити коляску і навіть ліжечко будинку, надворі, у поїздці;
 • можливість прихованого від сторонніх очей годування дитини грудьми на прогулянці чи громадських місцях.

Недоліком цих виробів є те, що положення тіла малюка необхідно постійно контролювати. Деякі моделі не можна використовувати з їх конструктивних особливостей.

Як купити слінги для новонароджених на Shafa.ua

Торговий майданчик Shafa.ua – це сайт, на якому можна купити слінги для новонароджених в Україні за найвигіднішою ціною. У цій категорії представлено сотні лотів – від недорогих аксесуарів до стильних моделей відомих брендів. Покупець може вибрати найкращу цінову пропозицію та домовитися з продавцем про додаткову знижку. Доставка замовлень здійснюється на території України.

Слинги - що вибирають користувачі в 2022

Користувачі частіше за все вибирають: Перенесення слінгу Слінги-рюкзаки Слінги шарфи

Яка ціна на слинги

Середня вартість товарів в категорії слинги: 496.2 грн. Діапазон цін від 25 грн. до 7000 грн.

Слинги — Які моделі найпопулярніші?