Всі категорії
Додати товар

Розвиваюча іграшка для дитини — дошка монтессорі з картками з англійськими літерами та словами

1048 грн -16% 890 грн
Опис

Іграшка ідеальна для підготовки дітей до школи в ігровій формі, для домашнього навчання та для педагогів, які працюють з дошкільнятами та молодшими школярами - це Дошка Монтессорі з картками з англійськими літерами та словами.

Ця розвиваюча іграшка Монтессорі призначена для дітей від 3 років і підійде як хлопчикам, так і дівчаткам! Іграшка Монтессорі: ключ до успішного навчання вашої дитини!

Шукаєте ефективний спосіб підготувати свою дитину до школи? Дошка Монтессорі з картками - ідеальний інструмент для навчання літерам, словам та розвитку мовлення.

За допомогою цієї іграшки дитина розвиватиме дрібну моторику, координацію рухів та логічне мислення. Іграшка Монтессорі універсальна і підходить для використання вдома, у дошкільних закладах та для молодших школярів.

МАТЕРІАЛИ:

Розвиваюча іграшка виготовлена з дуба, з унікальною текстурою.
Покрита натуральному маслом.
Картки виготовлені з високоякісної березової фанери.
ДЛЯ ЧОГО ЦЯ ІГРАШКА:

Розвиток мовлення та мовної компетенції: Дошка Монтессорі з картками з англійськими літерами та словами сприяє активному вивченню англійської мови у дітей через ігровий підхід.
Підготовка до школи: Завдяки цікавим ігровим завданням дитина вчиться розпізнавати літери, формувати слова та розуміти їх значення, що стане важливим етапом у підготовці до навчання у школі.
Розвиток моторики та координації рухів: Робота з картками сприяє розвитку дрібної моторики та координації рухів рук, що є важливим для подальших успіхів у письмі та інших видів діяльності.
Покращення пам'яті: Діти запам'ятовують літери та їх візуальне представлення, що сприяє покращенню пам'яті та когнітивних навичок.
Універсальність: Ця іграшка підходить для використання як вдома, так і у дошкільних закладах, а також для молодших школярів, надаючи можливість ефективного та захоплюючого вивчення англійської мови.
ВКЛЮЧАЄ:

Велика дубова іграшка,
2 набори карток: картки з великими та маленькими буквами, кожна з 5 словами для вивчення.
Підставка для другого набору карток: зберігайте картки організовано та легкодоступно за допомогою зручного тримача.
Мішечок із льону: стильний мішечок із льону для зручного зберігання та доступу.
РОЗМІР

Дошка:
40x20x1.8 см
Кожна картка:
Розміри: 4x3 см
ПЕРСОНАЛІЗАЦІЯ

Ми можемо зробити цю іграшку особливим іменним подарунком для дитини - зробити гравіювання, просто напишіть нам, яке ім'я чи текст ви бажаєте нанести.

Дошка Монтессорі – це інвестиція в успішне та щасливе майбутнє вашої дитини. Замовте дошку вже сьогодні та відкрийте для своєї дитини двері у світ знань!

Вивчайте літери та слова за методикою Монтессорі!
Дополнительные характеристики:
Пол: Для девочек
Пол: Для мальчиков
Пол: Унисекс
Возраст : До 11 лет
Возраст : До 3 лет
Возраст : До 4 лет
Возраст : До 5 лет
Возраст : До 6 лет
Возраст : До 7 лет
Материал : Дерево
Вид : Алфавит

Стан: Новий
Колір:
  • Коричневий
Розмір:
  • Onesize
Стать:
Для дівчаток Для хлопчиків

Схожі товари