Всі категорії
Додати товар
Цей товар наразi неактивний, але є багато схожих

Дитячий садовий будинок "венеція"

25000 грн
Опис

Дитячий ігровий садовий будиночок на сваях - цікаве рішення для маленьких дітей, особливо коли поруч є басейн, озеро або річка. Дитячи будиночки можуть бути дуже різници і становити справжні прикраси вашого саду чи ландшафтного екстер'еру. В кінці кінців в такому цікавому будинку может жити навіть ваш улюбленець.Точний повтор або зміни за вашим бажанням. Також виконуємо садові прикраси з дерева: млин, візок, колеса, різноманітні будиночки, меблі на люстри лофт тощо

Виріб та ціна вказані як приклад. У збільшеному варіанті такі вироби як будиночок, млин, візок тощо можуть бути ігровими садовими спорудами для дітей.
Вартість вашого виробу може бути іншою. Запит в приватних повідомленнях, номер телефона прискорить зворотній зв'язок.
Дивіться інші наші товари мастрів народного промислу України. Оптові замовлення вітаються. Дякуємо за ваше замовлення!
+++
Детские домики могут быть разными истать настоящим украшением вашего сада или ландшафтного экстерьера. В таком интересном доме может жить даже ваш любимец.Точный повтор или изменения по вашему желанию.
Также выполняем садовые украшения из дерева: мельница, тележка, колеса, разнообразные домики, мебель на люстры лофт и т.п.

Изделие и цена указаны в качестве примера. В увеличенном варианте такие изделия как домик, мельница, тележка и т.д. могут быть игровыми садовыми сооружениями для детей.
Стоимость изделия может быть другой. Запрос в письменном виде номер телефона ускорит обратную связь.
Смотрите другие наши товары мастеров народного промысла Украины. Оптовые заказы приветствуются. Благодарим за заказ!
Товар виготовляється на замовлення

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Onesize
Продавець