Всі категорії
Додати товар

Блокнот в шкіряній палітурці "dream live create"

1100 грн
Опис

Блокнот у шкіряній палітурці “Live Dream” буде чудовим подарунком. Такий аксесуар оцінять ті, хто звик робити списки завдань, записувати важливу інформацію, малювати ескізи або просто користуватися блокнотом щодня.

До блокноту можна додати гравіювання з вашим ім'ям або ініціалами. Завдяки персональному гравіювання ви отримаєте унікальний та неповторний предмет.

Блокнот-органайзер має відділення для карток, які розміщені на обкладинці. Ви можете вибрати внутрішній блок (в лінію або чисті аркуші), виходячи з ваших потреб. Блокнот представлений у семи кольорах. Щоб вибрати колір, просто натисніть на нього.

Обкладинка блокнота виконана зі шкіри Crazy Horse, яка має ефект “vintage” і з роками не втрачає вигляду, а стає красивішою. Виконаний з такої шкіри блокнот служитиме багато років. Остаточний вид виріб набуде після 2-х тижнів використання. Особливість шкіри полягає в тому, що згодом вона стає тільки приємнішою на дотик і практичнішою у використанні. Шкіра легко дряпається, але ви з легкістю зможете позбавитися дрібних подряпин за допомогою спеціального воску. Будь ласка, враховуйте, що колір гравіювання темний і на темній шкірі залежить від кута огляду.Колір шкіри та гравіювання, може незначно відрізнятися, оскільки кожен шматок шкіри унікальний. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона.

Персональне лазерне гравіювання зробить Ваш блокнот унікальним та яскравим аксесуаром, який підійде як для ділових зустрічей, так і для персональних записів.

Характеристики:
матеріали: папір, натуральна шкіра
кількість аркушів: 128 аркушів (256 сторінок)
густина паперу: 90 гр/м2
розмір блокноту: 20 х 13 х 1,5 см
розмір обкладинки: 29,5 х 22 см
колір фурнітури: стара латунь
Додаткові характеристики:
Стать: Жіночий
Стать: Чоловічий
Розліновка: Лінія
Розліновка: Чисті аркуші
Матеріал: Натуральна шкіра
Кріплення блоку: Прошитий
Обкладинка: М'яка
Колір паперу: Білий
Персоналізація: З гравіюванням
Змінний блок: Немає

Товар виготовляється на замовлення

Стан: Новий
Колір:
  • Бежевий
  • Білий
Розмір:
  • Onesize
Стать:
Для жінок Для чоловіків

Схожі товари