Всі категорії
Додати товар

Дерев'яний блокнот з ультрафіолетовим друком mr. craft "хіпі" a5 210x170 мм 100...

999 грн
Опис

Дерев'яний блокнот – це оригінальний подарунок дружині, чоловікові, батькові, мамі, подрузі, хлопцю. Виготовлений з натуральних матеріалів, має дерев'яну обкладинку та шкіряну палітурку, завдяки чому має дуже довгий термін експлуатації, оснащений кільцевим механізмом, що дозволяє міняти папір без зусиль тоді, коли це потрібно. Такий оригінальний блокнот дуже зручний та зручний для записів, замальовок чи списків повсякденних справ. Трохи креативу та звичайний блокнот можуть перетворитися на весільний фотоальбом, скетчбук для малювання, рецептник чи особистий щоденник для незвичайних історій. Ми є виробниками цієї продукції, тому без проблем можемо зробити для Вас будь-який формат цього аксесуара.

Малюнок наноситься на дерев'яну обкладинку за допомогою лазерного обладнання, що гарантує довговічність зображення.

Завдяки обкладинці з дерева блокнот не залишиться непоміченим і радуватиме Вас тривалий час. За допомогою унікального кільцевого механізму Ви швидко і без особливих зусиль зможете змінити паперовий блок коли він закінчиться.

Відтінок обкладинки може трохи відрізнятися від зображення на сайті, тому що кожен шматочок дерева є унікальним і має свою текстуру.
Додаткові характеристики:
Стать: Жіночий
Стать: Чоловічий
Формат: А5 (15 х 21 см)
Розліновка: Датований
Розліновка: Ілюстрований
Розліновка: Клітка
Розліновка: Лінія
Розліновка: Точка
Матеріал: Папір
Матеріал: Дерево
Матеріал: Фанера
Кріплення блоку: На скобі
Обкладинка: Тверда
Колір паперу: Білий
Колір паперу: Чорний
Змінний блок: Так

Стан: Новий
Колір:
  • Чорний
  • Білий
Розмір:
  • Onesize
Стать:
Для жінок Для чоловіків

Схожі товари