Всі категорії
Додати товар

Іменний дитячий фотоальбом

2150 грн
Опис

Зібрати цілу колекцію дитячих фотографій та розмістити їх у фотоальбомі набагато приємніше, коли у Вас в руках гарний особистий альбом.

Щоразу, коли Ви триматимете дерев'яний альбом з персоналізованою УФ печаткою, Ви поринатимете в дорогу Вашому серцю історію. Завдяки аркушам на сторінках подарункової фотокниги Ви зможете розміщувати по одному фото на сторінці або складати цілі колажі. Просто вмикайте фантазію та дійте!

Ім'я на обкладинці ми змінимо на те, що вам потрібно. Будь ласка, вкажіть цю інформацію під час оформлення замовлення у полі «Примітка до замовлення». Крім того, можна додати дату або невеликий текст.

Альбом виготовлений із високоякісної березової фанери з нанесенням УФ друку. Для фотоальбому ми використовуємо картонні листи. Тому ви можете легко змінювати фотографії стільки разів, скільки вам потрібно. Ви можете розмістити у фотоальбомі: 100 фотографій у розмірі 10х15 см, або 60 фотографій у розмірі 13х18 см, або 40 фотографій 15х20 см, або 20 фотографій 20×25 см. Обкладинка фотоальбому виконана у кольорі Світле дерево.

Альбом може бути трохи більшим або меншим від зазначених розмірів, тому що кожен шматок дерева унікальний.

Колір деревини та УФ друку може незначно відрізнятися, оскільки кожен шматок дерева унікальний. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона.

Розмір обкладинки фотоальбому: 34 х 34 см
Розмір листа всередині: 29,5 х 32,5 см
Кількість аркушів: 20 аркушів
Додаткові характеристики:
Призначення: Для дівчинки
Призначення: Для хлопчика
Матеріал: Папір
Матеріал: Натуральна шкіра
Матеріал: Фанера
Тип: Дитячий
Тип: Сімейний
Кріплення блоку: На кільцях
Кріплення фотографій: Куточки
Обкладинка: Тверда

Товар виготовляється на замовлення

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Onesize

Схожі товари