Всі категорії
Додати товар

Настільний органайзер холдер колонка підсилювач звуку з дерева для смартфона телефона...

870 грн
Опис

EW-38 Аксесуар «Підсилювач звуку для смартфона»
Ви далеко від розетки і боїтеся розрядити пристрій? Смартфон грає не досить голосно? Уявіть собі – Ви ставите телефон у нашу підставку і за рахунок перерозподілу напрямку звукових коливань створюється ефект сильнішого звучання. Із одного боку – динаміки не стали працювати голосніше, а з іншого – девайс реально звучить сильніше. І це дуже круто! Ви витрачаєте стільки ж енергії заряду смартфона, а отримуєте більше результату від Ваших динаміків, і відповідно, більше звуку!
Незалежно від того, візьмете Ви його з собою на природу або використовуватимете вдома, цей аксесуар точно Вам стане у нагоді в різних ситуаціях.
Ідеально підходить для подарунка чоловіку чи жінці незалежно від вікової категорії, максимальна допустима ширина гаджета – 83 мм.
Розмір: 255x48x90 мм.
Виріб продається в акуратній картонній коробці, придатній для вторинної переробки. За бажанням клієнта ми можемо вигравірувати Ваші ініціали, улюблену цитату чи логотип компанії на нашому продукті або навіть змінити його конструкцію на Ваш запит. Окрім цього, ми обернемо Ваше замовлення в подарункову упаковку або вкладемо листівку з Вашим повідомленням, якщо Ви нас про це попросите.
Зверніть увагу: колір Вашого продукту може трохи відрізнятися від зображення, оскільки кожен виріб має індивідуальні та унікальні характеристики та особливості деревини.
Щодня надсилаємо замовлення Укрпоштою (безкоштовно від 1000 грн) або Новою Поштою (безкоштовно від 2000 грн).
Матеріал: високоякісна оброблена деревина волоського горіха, просочена натуральною олією.
Зроблено в Україні за стандартами eco-продукції.
Додаткові характеристики:
Призначення: Для навушників
Призначення: Для телефону
Матеріал: Дерево
Персоналізація: З гравіюванням

Стан: Новий
Колір:
  • Коричневий
Розмір:
  • Onesize

Схожі товари