Всі категорії
Додати товар

Органайзер підставка аксесуар для ручки олівця з персональним гравіюванням логотипом брендом

260 грн
Опис

EW-30 Аксесуар «Підставка для ручки»
Металеві та пластикові стаканчики для письмового приладдя – минуле століття!
Набагато органічніше і оригінальніше цю функцію виконує іменний аксесуар для ручки. Солідний зовнішній вигляд виробу надасть Вашому робочому простору особливого шику. Натуральний матеріал – деревина волоського горіха – прикрасить Ваш образ та завершить облаштування робочого столу.
Ми переконалися, що дорогий Parker або практичний Waterman дуже добре виглядає на цьому органайзері, а якщо додати персоналізацію у вигляді ініціалів чи логотипу компанії – буде просто ідеально!
Мінімалізм і нічого зайвого у такому виконанні – ідеальний іменний аксесуар для дорогого канцтовару, який Ви вирішили подарувати. Ідеально підходить для будь-якої ручки або олівця як подарунок з іменним гравіруванням на дерев'яному виробі!
Розмір: 210x20x20 мм.
Виріб продається в акуратній картонній коробці, придатній для вторинної переробки. За бажанням клієнта ми можемо вигравірувати Ваші ініціали, улюблену цитату чи логотип компанії на нашому продукті або навіть змінити його конструкцію на Ваш запит. Окрім цього, ми обернемо Ваше замовлення в подарункову упаковку або вкладемо листівку з Вашим повідомленням, якщо Ви нас про це попросите.
Зверніть увагу: колір Вашого продукту може трохи відрізнятися від зображення, оскільки кожен виріб має індивідуальні та унікальні характеристики та особливості деревини.
Щодня надсилаємо замовлення Укрпоштою (безкоштовно від 1000 грн) або Новою Поштою (безкоштовно від 2000 грн).
Матеріал: високоякісна оброблена деревина волоського горіха, просочена натуральною олією.
Зроблено в Україні за стандартами eco-продукції.
Додаткові характеристики:
Матеріал: Дерево
Персоналізація: З гравіюванням

Стан: Новий
Колір:
  • Коричневий

Схожі товари