Всі категорії
Додати товар

Сніговий обсидіан, чотки зі снігового обсидіана, чотки на 108 бусин

1150 грн
Опис

Прекрасні чотки (мала) зі снігового обсидіана на 108 намистин виконані з міцних матеріалів.

Сніговий обсидіан - це особливий камінь із приголомшливими лікувальними та магічними властивостями, які привертають увагу цілителів та магів з усього світу.
Лікувальні властивості снігового обсидіана пов'язані з його здатністю допомогти позбавитися негативної енергії та стресу. Він вважається каменем очищення та захисту, який допомагає усунути негативні емоції та думки. Сніговий обсидіан сприяє оновленню енергетики та зміцненню аури, що робить його корисним інструментом для балансування енергетичного поля.
Магічні властивості снігового обсидіана пов'язані з його здатністю допомогти знайти ясність думки та інтуїтивні здібності. Він вважається каменем прозріння та мудрості, який допомагає приймати вірні рішення та бачити майбутнє з ясністю. Сніговий обсидіан також сприяє розвитку внутрішньої мудрості та духовних знань. У магічних практиках сніговий обсидіан часто використовується для проведення ритуалів очищення та захисту. Він допомагає створити захисний бар'єр навколо свого власника, який відображає негативні дії назад до джерела. Крім того, сніговий обсидіан може використовуватися в медитаціях для досягнення глибокої релаксації та умиротворення. Він допомагає створити атмосферу спокою та гармонії, посилюючи енергію та допомагаючи досягти внутрішньої рівноваги.

Діаметр намистин 8мм.
Усього каменів 108шт.
Чотки та браслети ручної роботи виконую на замовлення з інших каменів. Для більшої міцності на ваше бажання можемо додати ювелірний трос.
Термін виготовлення 1-3 дні.

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Onesize

Схожі товари