Всі категорії
Додати товар

Дошка кухонна дерев'яна дощечка для кухні їжі нарізки продуктів з дерева з логотипом"грані"

1020 грн
Опис

EK-15.1 Дощечка горіхова «Грані» M
Представляємо Вам якісну дощечку нестандартної форми для нарізання інгредієнтів при приготуванні їжі або для подачі готових продуктів. Ця дошка створює прекрасний завершальний штрих на кухні. Її можна використовувати як у декоративних, так і у функціональних цілях.
Кожна кухонна дощечка зроблена з дорогої деревини, ідеально відшліфована майстрами столярної справи, просякнута натуральною екологічно чистою олією. Така кухонна дошка придатна як для подачі сухих продуктів, так і для нарізки продуктів, які виділяють сік. Для збереження максимально приємного зовнішнього вигляду її необхідно обполіскувати водою і протирати ганчірочкою. Виріб дуже приємний на дотик і практичний у якості подарунка, особливо якщо Ви замовляєте його із власним логотипом. Рекомендується обробка олією раз на півроку для найкращого зовнішнього вигляду.

Розмір цього виробу:
M - 180x330x18 мм;
L - 220x415x20 мм.

Виріб продається в акуратній картонній коробці, придатній для вторинної переробки. За бажанням клієнта ми можемо вигравірувати Ваші ініціали, улюблену цитату чи логотип компанії на нашому продукті або навіть змінити його конструкцію на Ваш запит. Окрім цього, ми обернемо Ваше замовлення в подарункову упаковку або вкладемо листівку з Вашим повідомленням, якщо Ви нас про це попросите.
Зверніть увагу: колір Вашого продукту може трохи відрізнятися від зображення, оскільки кожен виріб має індивідуальні та унікальні характеристики та особливості деревини.

Матеріал: високоякісна оброблена деревина волоського горіха, просочена натуральною олією.
Зроблено в Україні за стандартами eco-продукції.
Додаткові характеристики:
Призначення: Для нарізки
Матеріал: Дерево
Ручка: Немає
Форма: Прямокутні
Персоналізація: З гравіюванням

Стан: Новий
Колір:
  • Коричневий
Розмір:
  • Onesize
Матеріал:
Дерево

Схожі товари