Всі категорії
Додати товар
Цей товар наразi неактивний, але є багато схожих

Схожі товари

Дошка кухонна дерев'яна дощечка для кухні їжі нарізки продуктів з дерева з логотипом "медіатор"

630 грн
Опис

EK-11.(1, 2) Дощечка горіхова «Медіатор» M/L
Представляємо Вам якісну дощечку нестандартної форми для нарізання інгредієнтів при приготуванні їжі або для подачі готових продуктів. Ця дошка створює прекрасний завершальний штрих на кухні. Її можна використовувати як у декоративних, так і у функціональних цілях.
Кожна кухонна дощечка зроблена з дорогої деревини, ідеально відшліфована майстрами столярної справи, просякнута натуральною екологічно чистою олією. Така кухонна дошка придатна як для подачі сухих продуктів, так і для нарізки продуктів, які виділяють сік. Для збереження максимально приємного зовнішнього вигляду її необхідно обполіскувати водою і протирати ганчірочкою. Виріб дуже приємний на дотик і практичний у якості подарунка, особливо якщо Ви замовляєте його із власним логотипом. Рекомендується обробка олією раз на півроку для найкращого зовнішнього вигляду.

Розмір цього виробу:
M - 190x275x18 мм;
L - 240x355x20 мм.

Виріб продається в акуратній картонній коробці, придатній для вторинної переробки. За бажанням клієнта ми можемо вигравірувати Ваші ініціали, улюблену цитату чи логотип компанії на нашому продукті або навіть змінити його конструкцію на Ваш запит. Окрім цього, ми обернемо Ваше замовлення в подарункову упаковку або вкладемо листівку з Вашим повідомленням, якщо Ви нас про це попросите.
Зверніть увагу: колір Вашого продукту може трохи відрізнятися від зображення, оскільки кожен виріб має індивідуальні та унікальні характеристики та особливості деревини.

Матеріал: високоякісна оброблена деревина волоського горіха, просочена натуральною олією.
Зроблено в Україні за стандартами eco-продукції.
Додаткові характеристики:
Призначення: Для нарізки
Призначення: Для піци
Призначення: Для подачі
Призначення: Для сиру
Призначення: Для тіста
Матеріал: Бамбук
Матеріал: Дерево
Ручка: Немає
Форма: Квадратні
Форма: Круглі
Форма: Прямокутні
Персоналізація: З гравіюванням

Стан: Новий
Колір:
  • Коричневий
Розмір:
  • Onesize
Продавець
ecowa...
EcoWalnut
Золотоноша
50% виконаних замовлень
Був