Всі категорії
Додати товар

Салатник салатниця тарілка піалка кухонна дерев'яна для кухні їжі з дерева з логотипом...

930 грн
Опис

EK-25.(1, 2) Дерев'яна салатниця M/L
Представляємо Вам якісний посуд із екологічно чистої деревини волоського горіха для зберігання інгредієнтів для приготування їжі або подачі готових продуктів. Дана салатниця буде чудовим варіантом для приготування в ній найсмачніших страв або зберігання кондитерських виробів/фруктів/смаколиків на кухонному столі. Кожен виріб серії EcoWalnut Kitchen виготовлений із дорогої деревини, ідеально відшліфований майстрами столярної справи та просочений натуральною екологічно чистою олією. Така кухонна салатниця придатна як для подачі сухих, так і нарізаних продуктів, які виділяють сік. Для збереження максимально приємного зовнішнього вигляду її необхідно обполіскувати водою і протирати ганчірочкою після використання. Виріб дуже приємний на дотик і практичний у якості подарунка, особливо якщо Ви замовляєте його з власним логотипом. Рекомендується обробка олією раз на півроку для найкращого зовнішнього вигляду. Додатково до виробу можна придбати лопатку для перемішування продуктів.

Розмір цього виробу:
M - D125x45 мм;
L - D250x90 мм.

Виріб продається в акуратній картонній коробці, придатній для вторинної переробки. За бажанням клієнта ми можемо вигравірувати Ваші ініціали, улюблену цитату чи логотип компанії на нашому продукті або навіть змінити його конструкцію на Ваш запит. Окрім цього, ми обернемо Ваше замовлення в подарункову упаковку або вкладемо листівку з Вашим повідомленням, якщо Ви нас про це попросите.
Зверніть увагу: колір Вашого продукту може трохи відрізнятися від зображення, оскільки кожен виріб має індивідуальні та унікальні характеристики та особливості деревини.

Матеріал: високоякісна оброблена деревина волоського горіха, просочена натуральною олією.
Зроблено в Україні за стандартами eco-продукції.
Додаткові характеристики:
Колір: Коричневий
Форма: Кругла

Стан: Новий
Колір:
  • Коричневий
Розмір:
  • Onesize

Схожі товари