Всі категорії
Додати товар
Цей товар наразi неактивний, але є багато схожих

Схожі товари

Мед забрусовий 0,5 л.

100 грн
Опис

Пасічник продає забрусний мед з різнотрав'я.
Збір: липень 2020 року. Має бурштиновий колір, пекучий присмак та неповторний аромат лучних трав. Фасується перед відправкою. Відпускається у євробанках 0,5 л.
Забрусний мед - це високоякісний, лікувальний мед, який отримують бджолярі від фільтрації забрусу. Забрус - це воскові кришечки стільників, така звана медова "печатка", яка зрізана бджолярем при відкачці меду. Зрізаний забрус складається у спеціальні ємності на деякий час, при цьому незначна кількість забрусного меду стікає через сітчастий фільтр та збирається окремо від іншого меду, бо це особливий мед.
Особливістю меду з забрусу є те, що він має у кілька разів більше ферментів ніж звичайний, відкачаний на медогонці мед.
У людському організмі лізоцим є активатором імунної системи, забезпечуючи цим самим підвищення імунітету. Вживання цього меду благотвоно впливає на слизові носоглотки, очей, статевих органів, шкірних покривів. Науковці та практики встановили, що забрусний мед ефективний при лікуванні інфекцій, дисбактеріозу кишечника, нежиті, сінної лихоманки, запалень придаткових пазух носа та ін.. Особливо ефективний мед з забрусу для лікування хронічної нежиті, гаймориту.
Отже переваги забрусного меду:
значна кількість ферментів;
не зазнає впливу повітря на медогонці;
обмежена кількість
має у складі віск;
ефективний при лікуванні нежиті і гаймориту.

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Onesize
Категорії:
Продавець