Всі категорії
Додати товар

Ніж багатофункціональний

349 грн
Опис

Тип екіпіровки: Інший тип екіпіровки

Кілька примірників у наявності

В наявності маємо різні види ножів, дивіться всі наші оголошення.

Damascus ( HCR 58-60)

Damascus - крутий практичний ніж з дамаською сталлю, максимум переваг при базових характеристиках: загальна довжина - 20см, твердість дамаска - HRC 58-60

Технічні характеристики:
Загальна довжина: 200 мм
Довжина клинку: 110 мм
Довжина руківя: 90 мм
Товщина клинку: 3.5мм

Марка сталі/Матеріал клинку: Damascus *
Твердість сталі: HRC 58-60

Країна походження/виробник: КНР
Вага: 147 гр

* Damascus steel - сталь, яка отримана методом зєднання різних сталей шляхом кування. Ніж з дамаської сталі має на поверхні характерний малюнок. Головна перевага дамаска — поєднання твердості та гнучкості, яка виходить саме через «змішування» різних сталей. Сталь поєднує корозійну стійкість із чудовою міцністю та довго тримає заточування.

** G10 - легкий, твердий і жорсткий композитний матеріал з текстурованою поверхнею, створенний шляхом укладання шарів скловолокна ретельно просочених епоксидною смолою у спеціальний вакуумний прес, в якому під впливом стиснення та тепла, смола остаточно твердне, зберігаючи структуру склотканини.рес, де, під впливом стиснення та тепла, смола остаточно твердне, зберігаючи структуру склотканини.

Для матеріалу характерна хороша стійкість до ударів, зносостійкість, вологостійкість, а також невибагливість та простота у догляді.

Слава Україні та ЗСУ

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Onesize

Схожі товари