Всі категорії
Додати товар

Палатка дитяча

- 3617 речей

Дізнавайтеся про распродажі та новинки першими!

Дитячий намет – важлива іграшка, що розвиває

Незважаючи на те, що дитячі намети та будиночки мають маркування 3+, у них буде добре і малюкам молодшим – на помірно м'якому килимку їм буде зручно та безпечно вчитися повзати. Навіть молодші школярі знайдуть їм своє застосування, адже так здорово валятися у своєму будиночку і переписуватись із однокласниками чи читати захоплюючу книгу, сховавшись у затишному мікросвіті.

Намет – дитяча територія

Зазвичай дітям не потрібно підказувати, чим зайнятися в дитячому наметі, так вони вчаться самі вигадувати цікаві ігри: у «дочки-матері», «школу», «магазин», «похід» чи «роботу тата». Старші в іграх з будиночками показують креативний підхід.

 • Ось вони – невтомні дослідники, які розбили табір, щоб відпочити.
 • А ось – секретні шпигуни, які отримують завдання у таємному штабі.
 • Або раптом – мандрівники, які рятуються на безлюдному острові.
 • А може, зовсім – космічні льотчики, які відкривають нові планети.

Словом, завдання батьків - купити дитячий намет і дати можливість дітям виявити свою невичерпну фантазію, а самим у цей час можна і відпочити.

Завдання на зірочку: купити дитячий намет правильно

Виробники виготовляють будиночки та вігвами з різноманітних матеріалів, прикрашають їх аплікаціями та принтами та додають до них додаткові аксесуари. Намети легко помістяться в дитячій і чудово виглядатимуть на зеленому лужку перед приватним будинком.

Конструктивні особливості будиночків

Варіанти такого типу сконструйовані на жорсткій основі за аналогією зі звичайними будинками – вони мають дах, вікна та двері. Зустрічаються двоповерхові модифікації з додатковими елементами:

 • сходами;
 • віконницями;
 • гойдалками;
 • гірками;
 • меблями.

Продаються такі моделі у вигляді комплекту деталей та кріпильних елементів для самостійного складання та призначені для відносно стаціонарної установки.

Як влаштовані дитячі намети

Намети компактніші та мобільніші, їх прикрашають мультяшними принтами, яскравими вишивками та орнаментами. Форми таких моделей настільки різноманітні, що перерахувати їх нелегко:

 • ніжні грибочки;
 • індіанські вігвами;
 • яскраві машинки;
 • милі паровозики;
 • казкові замки.

В їх основі пластикові або дерев'яні напрямні, на які одягаються чохли з болонії, поліетилену або м'якого натурального текстилю. Пластикові або дротяні каркаси влаштовані за принципом спіралі, завдяки якому намет розправляється сам за кілька хвилин. Вікна із сітки забезпечують вентиляцію та захищають дитину від укусів комах.

Зустрічаються подвійні варіанти з тунелем, які є хорошими для двох малюків, так вони зможуть ходити в гості один до одного і мати власний особистий простір.

Часто дитячий намет, купити який ви вирішили, йде в комплекті з набором пластикових яскравих кульок. Це додаткова можливість влаштувати вдома сухий басейн, ігри в якому стануть чудовим заняттям щодо розвитку дрібної моторики у вашого малюка.

Складні дитячі намети зазвичай поставляються з чохлом, у якому зручно їх зберігати чи транспортувати.

Рекомендовані габарити

Для комфортних ігор сторони будиночка мають бути в діапазоні 80-160 сантиметрів. У великі за площею моделі дитина вже зможе запросити друзів. Висота – найважливіша характеристика, адже малюк зростає. Щоб він довго виявляв інтерес до іграшки, висота має бути не менше 70 сантиметрів, але краще вибирати моделі з висотою 1,2-1,5 метра.

Корисна покупка для всієї родини

На думку психологів, окремий барвистий намет – дитяча забава, яка відіграє важливу роль у розвитку малюків різного віку. Це власна ігрова територія для зберігання іграшок та прийому перших гостей. Тут малюк навчається приймати першу відповідальність - він сам вирішує, чим йому займатися, наводить лад і стежить за своїми іграшками. Власний будиночок, де можна побути одному і робити все, що заманеться, дає дітям почуття захищеності та особистого простору. Завдяки праву розпоряджатися своїм майном у дитини формується відчуття власної значущості.

Купівля намету стане знахідкою для батьків. Вони можуть взяти участь в іграх разом з дітьми або навпаки - зайнятися своїми справами, поки малюки захоплені своїм будиночком. При цьому конструкції наметів є абсолютно безпечними, і за дітей можна не турбуватися.

Як оформити покупку та отримати товар

У каталозі торгового майданчика Shafa.ua можна купити намет у дитячу кімнату або будиночок, який затишно розміститься в палісаднику біля будинку. Наявність товарів, а також спосіб оплати та доставки уточнюйте у продавця. Перш ніж оформити замовлення, обов'язково уточніть ціну та обмовте умови доставки.

На сайті Shafa.ua передбачена послуга «Безпечна оплата», яку надають банки – партнери торгового майданчика. Вона гарантує покупцю повернення коштів у разі недотримання продавцем умов угоди.