Всі категорії
Додати товар

Фітнес гантелі 2шт. по 5 кг

1782 грн
Опис

Фітнес гантелі вагою 5 кг - це компактні тренувальні гантелі, розроблені для покращення фізичної форми і зміцнення м'язів. Вони ідеально підходять для початківців або людей, які шукають легкий тренувальний інструмент для занять фітнесом вдома або в тренажерному залі.

Переваги:

Вага: Кожна гантеля має вагу 5 кг, що робить їх легкими і комфортними для використання навіть під час тривалих тренувань.
Матеріал: Виготовлені з високоякісного металу та з вініловим покриттям, фітнес гантелі забезпечують надійність і тривалу експлуатацію.
Ергономічний дизайн: Гантелі мають зручну форму і забезпечують комфортне і надійне використання під час вправ.
Універсальність: Фітнес гантелі 5 кг можуть бути використані для широкого спектра вправ.
Портативність: Ці гантелі легкі та компактні, що дозволяє зручно переносити їх у сумці або рюкзаку. Вони можуть бути використані в будь-якому місці - вдома, в офісі або навіть під час подорожей.
Покращення фізичної форми: Використання фітнес гантелей допомагає збільшити м'язову масу, покращити витривалість, координацію рухів і загальну фізичну силу.
Фітнес гантелі 5 кг - це простий, ефективний і доступний тренувальний інструмент, який дозволяє займатися фізичною активністю і розвивати м'язову систему. Вони підходять для різних типів тренувань, включаючи силові тренування, аеробні вправи, функціональні тренування і багато інших.

Виробник
WCG
Країна виробник
Україна

Стан: Новий
Колір:
  • Синій
Розмір:
  • Onesize
Продавець
bojko-ivan
bojko-ivan
Івано-Франківськ
36% виконаних замовлень
Був

Схожі товари