  • Автомобільна акустика edge edbpro10-e0 10" 2
  • Автомобільна акустика edge edbpro10-e0 10" 3
  • Автомобільна акустика edge edbpro10-e0 10" 4
Автомобільна акустика edge edbpro10-e0 10"
  • Безпечна оплата
  • Безкоштовна доставка SMART
В наявності100 шт
Опис
Опис Edge EDBPRO10-E0 Середньочастотний динамік Edge EDBPRO10-E0 — це легкий і надійний динамік, що дасть змогу легко встановити його у ваш автомобіль. Завдяки магнітній системі вдалося досягти чудової якості звучання й гучності, навіть від підсилювачів із невеликою потужністю, зокрема від вбудованих підсилювачів автомобільних магнітол. Динамік Едж EDBPRO10-E0 виготовлений із сучасних матеріалів. Широкий діапазон звучання. Характеристики - Тип: СЧ-динамік - Номінальна потужність: 200 Вт - Максимальна потужність: 400 Вт - Розміри динаміка: 25 см (10") - Кількість смуг: 1-смугова - Діапазон частот: 70 - 8500 Гц - Опір: 4 Ом - Чутливість: 99 дБ - Параметри СЧ-динаміка - Матеріал магніту: феритовий - Монтажна глибина: 103 мм - Монтажний діаметр: 237 мм