Всі категорії
Додати товар

Hair plus back 5% волосся поверніться! для росту волосся!

750 грн
Опис

Виробник: Інший виробник
Тип засобу: Інший засіб
Кілька примірників у наявності

Hair plus back 5%

Лосьйон для шкіри голови, 100 мл

Показаний для лікування андроменетичної алопеції в чоловіків.

Час початку росту волосся й відсоток відновлення можуть відрізнятися в різних пацієнтів. Хоча тенденція свідчить про те, що ті користувачі, які молодші, почали лисіти нещодавно або мають невелику площу облисіння на маківці, з більшою ймовірністю отримають найкращий результат. Можливі індивідуальні реакції

Дозування та спосіб застосування
Для чоловіків віком 18-65 років

Перед місцевим нанесенням лосьйону Hair plus back 5% волосся і шкіру голови потрібно ретельно підсушити.

Препарат у кількості 1 мл наносити на всі уражені зони шкіри голови двічі на день. Загальне дозування не має перевищувати 2 мл. Якщо для полегшення нанесення препарату використовуються кінчики пальців, після цього треба ретельно вимити руки.

Може знадобитися до 2 місяців регулярного використання двічі на день, перш ніж з'являться ознаки росту волосся.

Якщо волосся почало відростати, продовжуйте наносити засіб Hair plus back двічі на день для стимуляції росту.

Є свідчення про те, що волосся, що відростає, може зникнути через три-чотири місяці після припинення застосування, і процес облисіння продовжиться.

Треба припинити використання лосьйону, якщо поліпшення не набули через рік застосування.

Флакон із розпилювачем зручний для використання на великих ділянках. Спрямуйте на центр лисини, натисніть один раз і розподіліть кінчиками пальців по всій поверхні. Повторіть загалом 6 разів, щоб нанести 1 мл. Не вдихайте розпилюваний препарат.

Не рекомендується використовувати дітям і літнім людям. Ефективність і безпека препарату для осіб віком до 18 років і старше 65 років не доведена.

Протипоказаний
Hair plus back 5% Monoxidil-не підходить для жінок-ліцків із нестерпністю міксидилу, етанолу або пропіленгліколю-гідртонікам-у разі пошкоджень шкіри голови, включно з псоріазом та сонячними опіками-не використовується в поєднанні з пов'язками та іншим локальним лікуванням

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Другой
Стать:
Для жінок

Схожі товари