shafa_logo
Все категории
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Подарунковий набір таро - райдера уейта, книга таро уейта як система. теорія і...

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Onesize

У поєднанні з книгою «Таро Вейта як система: теорія і практика» колода Вейта стає могутнім інструментом у віщуванні доль і відповідей на хвилюючі життєві питання. Книга стане джерелом корисної інформації, розкладів та базових складових ворожіння. Дві позиції ідеально поєднуються одна з одною.
Книга з Таро Андрія Костенка – це одні з найповніших скарбниць езотеричної практики. Ілюстрована книга містить багато корисної інформації для таролога будь-якого рівня. Вона сподобається тим, хто хоче вивчати Таро осмислено та мати повну інформацію про кожну карту в різних інтерпретаціях.
Колода карт класичного Таро Уейта підходить для відповідей на будь-які запитання та відмінно допомагає у роботі з будь-якими ситуаціями. Весь набір упакований у велику красиво оформлену подарункову коробку. Колода всередині йде запечатана лише у плівку. Коробка одна на книгу та колоду. Стан - Новий Виробник - Софія Країна виробник - Україна Мова видання - Російська Матеріал - Виготовлені на щільному папері 350г/м2 Тип поверхні паперу - Зображення вкріте лаком Комплектація: Книга "Таро Уейта як система: теорія та практика" Андрій Костенко Мова книги – Російська. (352 ст) М'яка обкладинка Колода з 78 карт. Розмір карток: 65 х 120 мм. Мова колодій : Російська Вага упаковки - 460 гр

Схожі товари