shafa_logo
Всі категорії
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Настільні ігри

- 15072 речі

Реклама на Шафі. Як сюди потрапити?

Відгуки

Дізнавайтеся про распродажі та новинки першими!

Настільні ігри: як вибрати гру для всієї родини?

Настільні ігри - чудовий варіант проведення дозвілля. Особливо якщо через низку причин доводиться сидіти вдома, а зайнятися нічим. Настільні ігри підійдуть для всієї родини, є варіанти окремо для дітей, а є і цілком "дорослі" ігри. Як вибрати гру, яка сподобається і буде цікава? 

Основні критерії вибору настільних ігор

Що потрібно знати, щоб вибрати ідеальну настільну гру, яка сподобається всім?

  1. Орієнтація на компанію. Деякі компанії галасливі та непосидючі, інші ж, навпаки, тихі, спокійні та уважні до деталей. Характер більшості людей у компанії дозволить схилитися на користь тієї чи іншої настільної гри для неї.
  2. Для галасливих активних компаній більше підійдуть ігри типу "Мафія", "Шпигун" - динамічні та непередбачувані. Для тихих і спокійних людей 3 економічні настільні ігри на кшталт "Монополії", де цікавий сам процес гри, накопичення, будівництво бізнесу тощо.
  3. Кількість гравців. Будь-яка настільна гра розрахована на певну кількість гравців. Якщо це 4-6 осіб, то така гра просто "не зайде" в компанії з 8-10 осіб, і навпаки. Для великих компаній краще вибрати ігри, які ділять компанію на команди, або щось на зразок "Крокодила".
  4. Мета гри. Варто визначитися, чи буде гра центром усього вечора, чи лише доповненням до нього. Якщо компанія збирається суто через гру, варто взяти складну багатоходову гру на тривалий час. А для 1-2 години дозвілля на вечірці підійдуть і простіші та коротші настільні ігри
Настольные игры - що вибирають користувачі в 2023

Користувачі частіше за все вибирають: Настільні ігри для 2 Карти для гри Настільні ігри для 4

Яка ціна на настольные игры

Середня вартість товарів в категорії настольные игры: 533.2 грн. Діапазон цін від 10 грн. до 10000 грн.