Всі категорії
Додати товар

Чотки чакральні з натуральних каменів 108 намистин з вузлами d 8мм

1390 грн
Опис

Чотки ручної роботи найвищої якості.

Чотки з 108 намистин для медитації, читання молитов, мантр або використання в якості гарного прикраси. Чакральной вироби використовують для гармонізації енергетичних центрів людини. Кожен з семи каменів в чотках відповідає за кольором і вібрацій однією з чакр. Для чоток використані намистини коричневої Яшми, червоної Яшми, Тигрового ока, Мохового агату, Варисцита, Содаліта, Аметиста і красива шовковиста китиця. Діаметр намистин 8мм, окружність чоток приблизно 95 см. Між намистинами зав'язані вузлики, завдяки чому вони прослужать набагато довше.

Метафізичні властивості каменів:

Коричнева Яшма приносить енергію успіху в роботу або бізнес, допомагає з творчої візуалізацією. Як і всі Яшми, це захисний камінь.

Червона Яшма - потужний стабілізуючий камінь, що створює баланс і благополуччя. Згодом Червона Яшма може збільшувати життєву енергію, покращувати пам'ять. Цей камінь стимулює базові чакри, очищає їх і активує. Червона яшма володіє високою вібрацією для духовної дисципліни це допомагає бути уважним під час молитви і споглядання.

Тигрове око - це захисний камінь, він показує, як правильно використовувати свої сили, допомагає в досягненні цілей, розпізнаючи внутрішні ресурси і закликаючи до ясності намірів. Це відмінний камінь для іспитів і важливих зустрічей. Тигрове око підвищує почуття самоповаги, долає звичку самокритики і стимулює творчість. Тигрове око працює з трьома нижніми чакрами, врівноважує Інь і Ян.

Мохової Агат - це камінь камінь багатства, що привертає достаток, має заспокійливі властивості.

Варисцит - це міцний заземляющий камінь. Вважається, що сила варисцита може допомогти більшості функцій мозку, таких як навчання, міркування, логіка і здоровий глузд. Це відмінний камінь для зняття стресу і занепокоєння. Варисцит підсилює почуття радості, миру і гармонії.

Содалит об'єднує логіку та інтуїцію. Цей камінь стимулює шишковидну залозу, третє око і допомагає при глибокої медитації. Содалит допомагає вам залишатися вірними собі і бути здатними постояти за себе і свої переконання.
Він заспокоює розум і дозволяє легко засвоювати нову інформацію в довгостроковій пам'яті.

Аметист - надзвичайно потужний захисний камінь, його використовують для очищення і зв'язку з духом, він допомагає загострити розум і зосередитися. Аметист знімає стрес і напруження, заспокоює дратівливість, розсіює гнів, страх і занепокоєння, усуває смуток і розчиняє негатив. Аметист називаю каменем обмежень, він допомагає позбутися від залежностей і шкідливих звичок.

Стан: Новий
Колір:
  • Різнокольоровий
Розмір:
  • Onesize

Схожі товари