logo_shafa_dn
Всі категорії
Додати товар
Каталог
logo_shafa_dn

Якісні щільні дитячі капронові колготи від tcm tchibo (чібо), німеччина, 116-122 см

Стан: Новий
Колір:
  • Сірий
Розмір:
  • 6/116
  • 7/122
Сезон:
Весна Осінь

Якісні щільні дитячі капронові колготи від tcm tchibo (Чібо), Німеччина. Чудова німецька якість. Оригінал. Розмір не вказано, орієнтуйтеся на заміри. Заміри зроблено зверху виробу, можлива незначна погрішність (2330) . __________________________ Орієнтовно 116-122 пояс - 16 см, напівобхват стегон - 16,5 см довжина збоку до носочка - 61 см крокова до носочка - 46 см Чудово тягнуться. __________________________ Оригінальний переклад опису з офіційного сайту через гугл перекладач, без редагування. Зі зручним оздобленням на талії. Зручне оздоблення на талії робить колготки зручними на стегнах, щоб вони не тиснули.
Мають плоский шов на пальцях ніг. Колготки мають зручну бавовняну ластівницю. Щільність 60 ден.

Колір сірий.
___________________________
Шановні покупці! Одяг бренду TCM Tchibo практично весь без паперових етикеток, за рідкісним винятком з ними, і зі зрізаними частково або повністю внутрішніми бірками і ярликами зі складом тканини та іншими даними.

Опис лоту - це переклад через онлайн-перекладач з німецької мови на українську, взяттів з офіційного сайту TCM Tchibo. Бірки зрізають на оригінальних ліцензійних промовах. Змушує це робити сам Бренд. Це абсолютно новий одяг! ____________________________ Відправлення на наступний день після оплати за Ваш рахунок. При відправленні ставлю реальну оціночну вартість товару, якщо хочете вказану мінімальну вартість - це прохання вказати. Заходьте на мою сторінку, в наявності багато речей. https://shafa.ua/uk/member/kidland Буду рада співпраці! Уважно читайте опис, дивіться на заміри. Повернення та обмін не передбачено, задавайте питання, з радістю на них відповім.

Схожі товари