Всі категорії
Додати товар

Ляльки Реборн

- 692 речі

Дізнавайтеся про распродажі та новинки першими!

Неймовірно реалістичні та практично не відрізняються від реальних немовлят ляльки Реборн – це дуже незвичайні іграшки для дітей та дорослих. Творці пупсів доклали максимум зусиль для того, щоб вони здавалися живими. Тактильно приємні матеріали, натуральні відтінки, майстерно відтворені сіточки судин, родимки, складочки - все це до найдрібніших деталей імітує новонароджену дитину. Такими ляльками цікавляться не лише дівчата, а й дорослі жінки. Гра з ними пробуджує материнський інстинкт і дарує задоволення від турботи про немовля, таке схоже на сьогодення.

Якими бувають ляльки Реборн

Бренд випускає моделі двох типів:

  1. М'якозабивні. Їхня голова, ручки та ніжки виконані з вініл-силікону, а тіло з бавовни набите пружним наповнювачем. Завдяки такій будові пупс на дотик дуже нагадує новонародженого малюка, під час гри йому також потрібно підтримувати голову, ручки та ніжки у нього вільно рухаються. Недоліком м'яконабивних ляльок Reborn можна вважати хіба що їхню непридатність до купання.
  2. Вініл-силіконові. Матеріал тактильно приємний і на дотик справді нагадує ніжну шкіру. Але, порівняно з м'яко-набивними, ці пупси твердіші, тому мають менше подібності до живих дітей. Зате їх можна купати, і це робить гру різноманітнішою. Якщо ви хочете купити ляльку Реборн із силікону, то врахуйте, що у них є деталізація за ґендерною ознакою.

Переваги ляльок Reborn

Головними перевагами цих іграшок вважаються:

  • дуже точна імітація справжніх немовлят;
  • найвища якість виготовлення;
  • широкий вибір одягу та різноманітних аксесуарів;
  • здатність викликати у своїх власників непередавані емоції.

Ціна ляльок Реборн досить висока, але якщо ви наважитеся на цю покупку, то відкриєте для себе або для вашої дитини новий, наповнений яскравими враженнями ігровий світ.

Чому вигідно купити ляльку Реборн на Shafa.ua

Продукція бренду Reborn високо цінується у всьому світі. Але покупці сервісу для купівлі та продажу речей Shafa.ua мають унікальну можливість придбати пупсів за доступною вартістю. Серед десятків оголошень з цієї категорії на сайті можна знайти пропозиції про продаж нових фірмових ляльок буквально за півціни. А якщо ви хочете заощадити ще більше, тоді попросіть продавця про додаткову знижку або безкоштовну доставку. Не проґавте чудовий шанс зробити вигідну покупку!