Всі категорії
Додати товар

Шарнірні ляльки

- 2213 речей

Дізнавайтеся про распродажі та новинки першими!

Якщо Барбі віддають перевагу маленьким дівчаткам, то шарнірні ляльки купують навіть дорослі в якості колекційних моделей. Їхня головна особливість — рухливість компонентів. Сервіс для купівлі та продажу речей Shafa.ua пропонує рухомі ляльки різного розміру та статури.

Особливості та різновиди шарнірних ляльок

У стандартної ляльки є лише 5 точок артикуляції: голова, руки і ноги. Лялька шарнірна згинається в попереку та колінах, ліктях та зап'ястях. Очі іноді малюють, але у дорожчих іграшках вони виконані зі скла. Ще одна особливість — перука, яку можна міняти за бажанням малюка. Лялечку можна переодягати, взувати і доповнювати її образ аксесуарами.

Види рухомих ляльок

Залежно від використаних матеріалів, анатомічних особливостей та сценаріїв гри розрізняють такі моделі:

  1. БДЖ. Найпоширеніший варіант, виготовлений із поліуретану. Нагадують людину, оскільки шарніри вбудовуються навіть у пальці. Детально опрацьовується обличчя та тіло. Зростання такої шарнірної ляльки може досягати 60 см.
  2. Блайз (Blythe). Змінюють погляд та колір очей. На потилиці кожної лялечки знаходиться важіль. Якщо його натиснути, Блайз заплющить очі або дивитиметься в інший бік.
  3. Зірка Подіуму. Нагадують ляльку Barbie. До речі, вони також бувають шарнірними. У набір входить сама лялька. За бажанням можна докупити знімну перуку, одяг, аксесуари для маленької шарнірної ляльки (сумочки, клатчі, імітацію ювелірних виробів).
  4. Лутс (Luts). Відрізняються пронизливим поглядом та великими очима. У комплекті йдуть екстравагантні вбрання, що віддалено нагадують аніме. Перегукуються з казковими ельфійками.
  5. Пулліп (Pullip). Купити шарнірну ляльку такого типу можна любителькам діснеївських принцес. Вони відрізняються низьким зростанням і худорлявою статурою, але великою головою.

Окремо виділяють маленькі рухливі ляльки, що нагадують звірят. Вони мають прикрашене обличчя, вушка, носик і хвостик, як у справжніх жителів дикої природи.

Доставка та вартість шарнірних ляльок

Купити шарнірні ляльки можна на Shafa.ua. Продавець сам виставляє ціну, тож можна торгуватися. Кожне оголошення супроводжується реальними фотографіями та описом. Після оформлення замовлення можна вибрати комфортний спосіб оплати та доставки. Доставити товар можна навіть до найвіддаленішого містечка України, оскільки торговий майданчик співпрацює з популярними поштовими службами.