shafa_logo
Всі категорії
Додати товар
Каталог
shafa_logo

Картини по номерам

- 72973 речі

Реклама на Шафі. Як сюди потрапити?

Відгуки

Images
29.03.2023
Картина по номерам шива 6 будда медитації
Дякую велике. Відправили швидко. Рекомендую.
Дізнавайтеся про распродажі та новинки першими!

Картини за номерами: як вибрати найкращу для цікавого дозвілля?

Картини за номерами - це чудова ідея проведення дозвілля, а також чудовий варіант проявити себе у творчості без особливих зусиль. Картини за номерами підійдуть і дітям, і дорослим, вони чудово заспокоюють нерви і можуть служити джерелом натхнення. Як вибрати картину за номерами? 

Критерії вибору картин за номерами

Є кілька основних параметрів, за якими вибираються картини за номерами.

  • Складність. Зазвичай позначається на упаковці зірочками або вказується рівень від простого до складного. Простий підійде для дітей, складний - для тих, хто хоче приділити час дрібним деталям і провести дозвілля творчо. Початківцям теж рекомендується перший за складністю рівень.
  • Кількість кольорів. Чим більше дрібних деталей і переливів відтінків, тим більше кольорів і номерів фарб буде в наборі. Але і тим красивішою і реалістичнішою вийде картина в підсумку. Якщо використовується картина з мінімальною кількістю кольорів, вона нагадуватиме постер або векторне зображення, що теж виглядає дуже стильно.
  • Сюжет. Варто продумати заздалегідь, де повісити картину, якщо вона вийде красивою і без вад. Якщо на кухні, потрібно вибрати гарний натюрморт, якщо у вітальні - пейзаж. Бувають також і репродукції відомих художників.
  • Комплектація. Картини за номерами можуть бути розмальовані фарбами, кольоровими олівцями, крейдою, фломастерами, гелевими ручками - але все це має йти в комплекті. Також у наборі мають бути кріплення для картини на стіні та рамка (опціонально).
Картины по номерам - що вибирають користувачі в 2023
Яка ціна на картины по номерам

Середня вартість товарів в категорії картины по номерам: 324.1 грн. Діапазон цін від 10 грн. до 9758 грн.